środa, 8 stycznia 2014

Anielica pogrążona w modlitwie + Osiągnięcia bloga

Witajcie!
Notkę tą planowałam dodać znacznie wcześniej, jednakże nie mogłam się zabrać za napisanie jej. Zbliża się koniec I półrocza, trzeba popoprawiać oceny w szkole (nie lubię tego stresu związanego z poprawą stopni). Póki mam czas, biorę się za publikowanie kolejnej mojej pracy :)


Bohater a właściwie bohaterka dzisiejszej notki była robiona tuż przed Świętami i bardzo szybko znalazła nowych właścicieli. Poprzednią anielicę przyozdobiłam białym brokatem, natomiast tą posypałam czerwono-różowym, dzięki czemu stała się troszkę weselsza.

Postanowiłam na zakończenie zrobić małe podsumowanie statystyk mojego bloga, który istnieje już pół roku. Nie mogę zrobić całorocznego ale myślę, że takie półroczne także mogę tutaj zamieścić.

Tak więc mogę się pochwalić tym, że:
* Odwiedziliście moją stronę ponad 13 000 razy.
* Udało mi się opublikować 46 postów.
* Moje aniołki skomentowaliście ponad 540 razy.
* Do obserwatorów dołączyło się ponad 60 osób.


Bardzo dziękuję wam za to, że jesteście, za każde wejście, miłe słowo. Cieszę się, że mnie odwiedzacie mimo tego, że osty dodaję bardzo rzadko. Częstotliwość publikowanych postów nie jest zależna ode mnie, aczkolwiek chciałabym, by notek było więcej, dlatego postaram się to zmienić ♥3 komentarze:

 1. Anielica wyszla bardzo ładna :) A i osiagnięcia w przeciagu pół roku są niczego sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Oleńko! I I kolejne piękne Twoje dzieło ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje takich statystyk :* Anielica prześliczna ^^
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz ;*